Cyrk O Bimbolando - Pokazy cyrkowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych
O CyrkuOferta CyrkuReferencjeGaleriaKontakt

Referencje Cyrku O'Bimbolando

Zespół Szkół w Jankowie Pierwszym 
Dnia 4 grudnia 2015r. do naszej szkoły zawitał cyrk Obimbolando. Występ młodych artystów z Ukrainy zachwycił dzieci i młodzież, które nie tylko podziwiały sztuczki i akrobacje cyrkowców, ale mogli w nich czynnie uczestniczyć. Na początku wszyscy zostaliśmy rozbawieni przez klauna... 
Więcej na stronie.
Przedszkole  w Skarżysku Kościelnym
W czwartek 12 listopada Przedszkole  w Skarżysku Kościelnym odwiedził Cyrk OBIMBOLANDO. Program, który przedstawili cyrkowcy, wzbudził wielki podziw wśród dzieci  i nauczycieli. Wśród atrakcji pokazanych przez cyrkowców znalazły się m.in. niezwykłe akrobacje, żonglerka oraz rozmaite magiczne sztuczki. ... Więcej na stronie.
Kunów w województwie świętokrzyskim
4 listopada 2015 roku w naszej szkole odbył się ciekawy, pełen niespodzianek występ cyrku "Obimbolando" z Ukrainy. Przedstawienie odbyło się w sali gimnastycznej. Kolorowo wymalowany klaun, ulubieniec dzieci, rozśmieszał całą publiczność. Uczniowie mogli zobaczyć ciekawe sztuczki, hula-hop, żonglerkę i wiele innych interesujących konkurencji... Więcej na stronie.
Szkoła Podstawowa w Prószkowie
W ostatnim tygodniu przed wakacjami zawitał do naszej szkoły cyrk "BIMBOLAND". Mieliśmy okazję obejrzeć krótki, ale bardzo ciekawy występ artystów tego cyrku. Były wygłupy clowna, pokazy żonglerki, występy gimnastyczne, tresowany piesek i... prawdziwy pyton... Więcej na stronie.
Szkoła Podstawowa nr 5 w Łukowie
Dnia 24 marca 2015 r. gościliśmy w naszej szkole cyrk Obimbolando. Wszystkie dzieci z oddziałów zerowych z zapartym tchem śledziły występy pary cyrkowców. Klaun swym miłym, a zarazem śmiesznym wyglądem wzbudzał radość dzieci... Więcej na stronie.
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Owadowie i Przedszkole Miś
24 lutego 2015r. w naszej szkole gościł Cyrk Obimbolando. Grupę cyrkową tworzą młodzi artyści z Ukrainy. Na początku publiczność rozbawili klauni swoimi śmiesznymi żartami. Podziw wzbudzał pies – przyjaciel klauna, który wykonywał wszystkie jego polecenia... Więcej na stronie.
Szkoła Podstawowa w Kierzu Niedźwiedzim
Dnia 12.12.2014 nasza szkołę odwiedził cyrk O BIMBOLANDO. Występ rozpoczęła artystka, która przebrała się za klauna i zabawiała śmiesznymi scenkami. Następna wystąpiła dziewczyna której specjalnością były różne zawijasy i szpagaty, wyginała swoje ciało na różne sposoby. Wszyscy byli zdumieni, tylko pozazdrościć tak sprawnego ciała... Więcej na stronie.
Szkoła Podstawowa w Wielkiej Wsi
Naszą szkołę odwiedziła grupa cyrkowa Obimbolando. Dzieci z przedszkola i grupy 0 z uwagą i ciekawością obejrzały artystyczne popisy tancerek-gimnastyczek, sztuczki tresowanego pieska. Wiele radości i wesołej zabawy dostarczyli wszystkim dwaj klauni... Więcej na stronie.
Szkoła Podstawowa w Zwierzyńcu Pierwszym
Do naszej szkoły zawitał cyrk, prezentując wspaniałe show. Dzieci z ciekawością czekały na występ aktorów i przywitały ich gromkimi brawami. Mogliśmy podziwiać żarty clowna, egzotycznego węża, umiejętności akrobatyczne pieska, żonglerkę i jazdę na jednokołowym rowerze... Więcej na stronie.
Szkoła Podstawowa w Klewie
W czwartek 13 listopada 2014 roku w naszej szkole odbył się ciekawy, pełen niespodzianek występ cyrku "Obimbolando". Uczniowie mogli podziwiać sztuczki cyrkowe, a także brać w nich udział. Umiejętności cyrkowców wszystkim bardzo się podobały... Więcej na stronie.
Szkoła Podstawowa w Rojewicach
26 maja 2014 roku przyjechał do nas cyrk OBIMBOLANDO. Artyści cyrkowi zaprezentowali bardzo wesoły i ciekawy program. Wśród atrakcji pokazanych przez cyrkowców znalazły się m.in. niezwykłe akrobacje, żonglerka oraz rozmaite magiczne sztuczki. Udział zwierząt w przedstawieniu dodatkowo uatrakcyjnił występ ... Więcej na stronie.
Szkoła Podstawowa w Dziadowicach
17 października 2014 gościliśmy w Szkole Podstawowej w Dziadowicach CYRK OBIMBOLANDO. Współczesny cyrk to przede wszystkim rozrywka, dlatego jego nieodłącznym elementem są występy klaunów ... Więcej na stronie.
Cyrk O'Bimbolando © 2016 - Pokazy cyrkowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych | Projekt strony: fdgstudio.net